стрічка

Канікули в школах можуть розпочатися раніше, – Ляшко

14 Жовтня 2021, 11:48
Канікули в школах можуть розпочатися раніше 388
Канікули в школах можуть розпочатися раніше

Через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію розглядають можливість перенесення осінніх канікул у школах. Відтак Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує Міністерству освіти і науки розіслати рекомендований лист для того, щоб перенести початок канікул з 25 жовтня на 18 жовтня.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю «Радіо Свобода» повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

«Це дозволить нам стримати в певних відсотках активний епідпроцес, який сьогодні зафіксований на території нашої держави», – вважає міністр.

Віктор Ляшко наразі не готовий відповісти, скільки триватимуть осінні канікули.

«Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення. Все залежатиме від ситуації, яку будемо фіксувати… Питання в тому, що навчальний процес пов’язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення», – наголосив міністр охорони здоров’я, який додав, що «зазвичай канікули або призупинення навчального процесу призводить до як мінімум на 15% зниження захворюваності уже через 5 днів після ухвалення цього рішення».

Нагадаємо, упродовж останніх тижнів захворюваність і смертність від COVID-19 зростає на всій території України. За добу 12 жовтня в Україні зафіксували 16 309 нових випадків COVID-19.

Читайте також: У чотирьох громадах Волині удвічі перевищені обласні показники захворюваності на коронавірус

 

 

Коментар
18/10/2021 Понеділок
18.10.2021
17.10.2021