стрічка

Через конкурс визначать директора КП «Любешівська багатопрофільна лікарня»

17 Жовтня 2021, 13:10
КП «Любешівська багатопрофільна лікарня» 631
КП «Любешівська багатопрофільна лікарня»

Любешівська селищна рада оголосила про початок формування конкурсної комісії  для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства «Любешівська багатопрофільна лікарня» Любешівської селищної ради.

Про це повідомляють на вебсайті Любешівської громади.

Згідно з порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094,  порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів та підприємств охорони здоров’я Любешівської селищної ради, затвердженого рішенням Любешівської селищної ради від 09.10.2020 № 2-46/3 до складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

– представники апарату та виконавчих органів селищної ради;

– представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу – з наданням протоколу засідання колективу;

– представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення Конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури селищному голові для визначення представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників селищної ради.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я становить шість-дев'ять осіб.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення на вебсайті Любешівської селищної ради оголошення про початок  формування конкурсної комісії.

Пропозиції подавати до Любешівської селищної ради за адресою: 44200, Волинська область, смт Любешів, вул. Незалежності, 53, каб. № 411.

Читайте також: Ситуація гіршає: у Камінь-Каширській лікарні закінчилися місця для хворих на ковід

Бари, ринки, магазини: у Володимирі перевіряють дотримання карантинних обмежень

Коментар
28/11/2021 Субота
27.11.2021
26.11.2021