стрічка

У Ковельському МТМО безкоштовно надають допомогу пацієнтам з гострим інфарктом та інсультом

16 Серпня 2021, 14:15
Ковельське МТМО 1949
Ковельське МТМО

Ковельське МТМО надає допомогу пацієнтам з гострим інфарктом міокарда та гострим мозковим інсультом безкоштовно.

Такі послуги медичний заклад надає відповідно до пріоритетних пакетів послуг згідно з Програмою медичних гарантій 2021 року, йдеться на сторінці установи у фейсбуці.

Кардіохірургічний та інсультний центри працюють у цілодобовому режимі та забезпечені найсучаснішим медичним обладнанням. Висококваліфікований персонал виконає усі необхідні лікувальні заходи з використанням передових технологій у найкоротші терміни
 Хворим у критичних станах проводиться безоплатне стентування судин серця. Пацієнтам з інфарктом, які потребують екстреного лікування, проводять процедуру механічного усунення перешкоди в судині та відновлюють надходження крові до серцевого м'яза. 
 
Пацієнтам при перших проявах інсульту безкоштовно проводять системний тромболізис. Це дозволяє розчинити тромб всередині судини за допомогою спеціальних лікарських засобів – тромболітиків.

 Пам’ятайте: своєчасна та якісна медична допомога підвищує шанси на повноцінне одужання При виникненні перших симптомів інфаркту чи інсульту у вас чи ваших близьких негайно викликайте екстерну медичну допомогу за номером «103».

Коментар
19/10/2021 Вівторок
19.10.2021
18.10.2021