стрічка

Симптоми відрізняються: чим небезпечний штам «Дельта»

05 Серпня 2021, 14:48
Симптоми штаму «Дельта» 1559
Симптоми штаму «Дельта»

Симптоми при зараженні штамом «Дельта» відрізняються. Лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить поширені, тоді як кашель та втрата нюху чи смаку — менш поширені.  

Також повідомляють про серйозніші симптоми, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми та утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени, йдеться на сайті Волинського обласного лабцентру.

Нагадаємо, на Волині виявили сімох хворих, у яких підтвердили штам «Дельта».

Відповідно до дослідження, проведеного вченими з Китаю концентрація вірусу в крові зараженої людини від штаму «Дельта» у 1000 разів більша ніж було в інфікованих диким штамом. Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус в зовнішнє середовище, що сприяє поширенню вірусу на інших людей. 

Великій Британії на «Дельта» штам коронавірусу припадає понад 90% поточних випадків COVID-19. 

Ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища, якщо ви не вакциновані. Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі.

Ви можете вакцинуватись:

- у найближчому пункті щеплення чи центрі масової вакцинації: https://list.covid19.gov.ua/

- або до вас приїде мобільна бригада (до організованих колективів більше 50-ти людей та маломобільних громадян).

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021
22.09.2021