стрічка

Півмільйона доз «Astra Zeneca» від Данії ввезли через «Ягодин»

04 Серпня 2021, 16:55
Доставляють вакцину 926
Доставляють вакцину

У пункті пропуску «Ягодин» в пріоритетному порядку оформили два автомобілів-рефрижераторів з вакцинами від COVID-19, які прибули в Україну, як гуманітарна допомога Данії.

Про це інформують у ДПСУ.

Оскільки вакцина має зберігатися та транспортуватися з дотриманням температурного режиму, прикордонники оперативно зреагували на звернення представника Посольства Данії в Україні.

Міжнародне транспортування вакцини з Данського інституту сироватки до Києва забезпечив Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ.

Нагадаємо, цю поставку планують використати для щеплення тих, хто має отримати другу дозу вакцини «Astra Zeneca», решту розподілять між пунктами вакцинації.

«Данія та Україна є близькими партнерами, зокрема, і в боротьбі з пандемією. Поставка цих 500 тисяч доз вакцини Astra Zeneca є дуже своєчасною, оскільки надзвичайно важливо щепити якомога більше людей до настання осені. Вдячний ЮНІСЕФ та уряду України за співпрацю, а також велика подяка медичним працівникам, які щодня продовжують рятувати життя по всій країні», — заявив посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен.

Віктор Ляшко, міністр охорони здоров'я України, сказав: «Ми вдячні уряду Данії за безпосередню допомогу у поставці вакцини та співпрацю. Я закликаю українців, які ще не щепились, не зволікати і відвідати найближчий центр масової вакцинації, щоб захистити своє здоров’я».

Читайте також:  У МОЗ надали рекомендації щодо святкування Дня Незалежності

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
27/05/2022 П'ятниця
27.05.2022
26.05.2022