стрічка

У Вараші та Сарнах проінспектували центр вакцинації населення

04 Серпня 2021, 14:18
У Вараші проінспектували центр вакцинації населення 289
У Вараші проінспектували центр вакцинації населення

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін ознайомився з діяльністю центрів вакцинації на півночі області.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Так, у Сарнах центр масової вакцинації розташований на базі спорткомплексу «Сарни-Арена», а у Вараші – в ліцеї №3. Сергій Подолін поспілкувався з медперсоналом та людьми, які виявили бажання щепитись.

«Центри відкриті  щодня  з 9 до 17 години. За таким графіком вони працюватимуть і у вихідні. Мобільні бригади роблять щеплення усім охочим. Усі, хто приходить, безоплатно отримують вакцину. Якщо відсутня декларація із сімейним лікарем, то людина підписує її на місці», – прокоментував Сергій Подолін.

Перший заступник голови ОДА наголосив, що пандемія COVID-19 має хвилеподібний характер. Якщо наразі в Україні фіксують спад, то з початком осені очікується черговий ріст кількості захворювань. Тому щеплення бажано зробити до осені.

Нагадаємо, на Рівненщині триває п'ятий етап вакцинації громадян від COVID-19. Зробити щеплення може кожен охочий. Для цього необхідно лише прийти до найближчого пункту чи центру вакцинації.

Наразі на Рівненщині зроблено понад 133 тисячі щеплень.

Читайте також: Від коронавірусу за пів року померли більше волинян, аніж від онкології

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021
22.09.2021