стрічка

На придбання томографа у Луцьку лікарню виділили п'ять мільйонів гривень

31 Липня 2021, 12:23
Гроші 529
Гроші

Бюджет Луцької міської територіальної громади перевиконали на 57 мільйонів гривень.

Однією з вагомих причин такої ситуації міський голова Ігор Поліщук вважає високі тарифи на енергоносії: із цього перевиконання бюджету на їх оплату витрачається вісім мільйонів гривень. Про це стало відомо під час засідання сесії Луцької міської ради.

Департамент економічної політики підготує звернення до керівництва держави щодо неспроможності громад оплачувати такі рахунки.

Крім цього, врахувавши перевиконання бюджету, депутати під час пленарного засідання розподілили кошти, підтримавши усі рекомендації бюджетної комісії.

П'ять мільйонів гривень спрямували на закупівлю комп’ютерного томографа для міського медичного об’єднання, один мільйон – на будівництво нового спортивного майданчика в селі Жидичин, 740 тисяч гривень передбачили на ремонт приміщення тиру в школі №19, ще мільйон спрямували на ремонт покрівлі садочка №47.

Виділили кошти  й на ремонт системи вентиляції в спортивному залі школи №24, на придбання музичних інструментів для клубу у селі Озерце, капітальний ремонт фасаду гімназії №4, реконструкцію мереж зовнішнього освітлення, поїздку ансамблю «Волиняночка» до Грузії та на реалізацію проєкту «Урбан-парк «Молодіжний».

На ремонт ліфтового господарства у Луцьку додатково направили 3 мільйони гривень.

Читайте також:  Від коронавірусу за пів року померли більше волинян, аніж від онкології

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021
22.09.2021