стрічка

Ковельські хірурги провели відкриту операцію на судинах

26 Липня 2021, 12:53
Ковельські хірурги провели відкриту операцію на судинах 658
Ковельські хірурги провели відкриту операцію на судинах

Команда судинних хірургів Ковельського МТМО успішно провела відкриту операцію хворому, який міг втратити ногу через повне перекриття артерії.

65-річний чоловік звернувся до лікарів зі скаргами на виражені болі у лівій нижній кінцівці, похолодання ноги та переміжну кульгавість, що значно посилювалась при ходьбі до 100 метрів. Про це повідомляють на сторінці лікувальної установи у фейсбуці. 

Після проведення ангіографії діагностовано оклюзію лівої загальної здухвинної артерії (100%): повне перекриття кровотоку у судині одразу після відходження від черевного відділу аорти, яка постачає кров у нижні частини тіла. Такий діагноз становив великий ризик для здоров’я, адже загрожував ампутацією. 

Пацієнта прооперувала команда фахівців відділення інтервенційної радіології Ковельського МТМО у складі Олександра Голуба, Олеся Курила, Максима Дуди та анестезіолога Анатолія Бондарчука, які провели аорто-стегнове лінійне алошунтування зліва (штучним протезом). 

Операція пройшла успішно. Нині болі в нозі пацієнта не турбують і він у задовільному стані виписаний додому.

Читайте також:  Синдром діабетичної стопи загрожує ампутацією нижньої кінцівки

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
25/05/2022 Середа
25.05.2022
24.05.2022