стрічка

Професор медичної академії Рівного — під нічним домашнім арештом

25 Липня 2021, 14:09
Професор медичної академії Рівного — під нічним домашнім арештом 947
Професор медичної академії Рівного — під нічним домашнім арештом

Нічний домашній арешт обрали викладачу Рівненської медичної академії (колишній медколедж) Михайлу Дем’янчуку за 33 тисячі гривень хабаря. 

Суд обрав таку міру запобіжного заходу з огляду на те, що підозрюваний — хворий на хронічну бронхіальну астму, пише «РВ».

 

На взятті хабаря 57-річного професора затримували 14 липня на вулиці Привокзальній. Сума неправомірної вигоди — 33 тисячі гривень. За ці гроші викладач обіцяв сприяти абітурієнту у вступі на державну форму навчання. Підозрюють, що для цього він вступив у змову з іншими службовими особами вищого навчального закладу. А речниця поліції області Світлана Карачун уточнила, що мова йде про систематичне хабарництво Михайла Дем’янчука.

16 липня в Рівному відбулося судове засідання, на якому викладачу обирали міру запобіжного заходу. Суддя міського суду Кристина Даш’ян призначила професору Рівненської медакадемії нічний домашній арешт у період з 21-ї до 6-ї години. Так триватиме щонайменше два місяці.

Адвокат підозрюваного Володимир Цуняк:

«Мій підзахисний визнає свою провину і щиро розкаюється в скоєному, про що він заявив у суді. Я не можу наразі сказати, чи перебував він у важких сімейних обставинах, які спонукали його взяти ці кошти. Мова йде поки що про один епізод. Викладач співпрацює зі слідством. Ми задоволені обранням саме такої міри запобіжного заходу, тому що мій підзахисний хворіє на бронхіальну астму та інші захворювання, які потребують медичного втручання.Варто зазначити, що це вже четвертий випадок хабарництва в медичній академії, які зафіксували правоохоронні органи, починаючи з 2014 року. Перед судом за такі ж злочини поставали викладачки Інна Борисюк та Тетяна Бобошко, а також викладач інформатики Сергій Матвєєв. Жодного з хабарників суд не ув’язнив. Сергій Матвєєв заплатив 5100 гривень штрафу, Інна Борисюк — 25 тисяч гривень штрафу, Тетяна Бобошко — 20 тисяч».

Читайте також:  Через розлиті в полі у Колоденці хімікати поліція порушила кримінал

 

 
Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021
22.09.2021