У Володимирі-Волинському запрацюють мобільні психіатричні бригади

14 Липня 2021, 12:19
У Володимирі-Волинському запрацюють мобільні психіатричні бригади 899
У Володимирі-Волинському запрацюють мобільні психіатричні бригади
З 1 липня в рамках Програми медичних гарантій у лікарні Володимира-Волинського запровадили новий пакет медичної допомоги — «Психіатрична допомога, яка надається мобільними мультидисциплінарними командами».
 
Це означає, що при КП «Володимир-Волинське ТМО» запрацюють мобільні психіатричні бригади, які сприятимуть пацієнтоорієнтованості на спеціалізованому рівні та значно поліпшать якість та ефективність медичних послуг для пацієнтів з розладами психіки, повідомляють на сторінці закладу охорони здоровя у фейсбуці. 
 
Психіатрична допомога, що надаватиметься мобільними мультидисциплінарними командами розрахована на пацієнтів, які завершили лікування в стаціонарі і потребують подальшого лікування вдома, при погіршенні стану, загостреннях тих або інших захворювань, чи просто для допомоги адаптуватись хворому в соціумі після важких розладів.
 
Пацієнти або їх родичі можуть розраховувати на психологічну підтримку членів мобільної бригади. Їх навчать технікам самодопомоги та методам психологічної підтримки.
 
Направлення на отримання допомоги від команди можна отримати у лікаря-психіатра або у свого сімейного лікаря. Якщо у пацієнта розвивається раптове погіршення стану, яке загрожує його здоров’ю чи життю, то варто звернутися за екстреною медичною допомогою за номером 103.
 
Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.
Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024