Працівники Рівненської обласної дитячої лікарні отримали нагороди

18 Червня 2021, 13:19
Під час урочистостей 358
Під час урочистостей

Напередодні Дня медичного працівника, який відзначають у третю неділю червня, у КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» відбулися урочисті заходи.

Привітати медичних працівників підприємства завітали перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Юрій Білик та член постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Юлія Назарчук, повідомляють на сайті обласної ради.

«Я дуже пишаюся вашим колективом. Низький уклін вам за те, що ви робите для наших дітей і їхніх батьків. Спасибі вам за професіоналізм та чуйне серце. Зичу вам і вашим родинам доброту, міцного здоров’я і усіх гараздів», — звернувся Сергій Свисталюк.

За сумлінну добросовісну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я Рівненщини, успіхи в наданні висококваліфікованої медичної допомоги, відданість справі перший заступник голови обласної ради нагородив завідувача структурного підрозділу «Відділення педіатрії №2» КП «Рівненська обласна дитяча лікарня», депутата обласної ради Оксану Лозову цінним подарунком обласної ради та вручив Почесну грамоту та пам’ятний знак обласної ради завідувачці боксованого педіатричного відділення дитячої лікарні Аллі Єрьомкіній.

Зі свого боку директор підприємства Віталій Бойко висловив надію, що медична реформа, яка нині триває змінить соціально-економічний стан працівників і медичної галузі на краще.

Найкращим працівникам він вручив нагороди від підприємства та департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА.

Читайте також:   Рівненських медиків привітали з професійним святом

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

 

 

Коментар
05/08/2021 Четвер
05.08.2021
04.08.2021