У вихідні на Закарпатті працюватиме перший центр масової вакцинації

16 Червня 2021, 17:27
Масова вакцинація 834
Масова вакцинація

У ці вихідні на Закарпатті запрацює перший центр масової вакцинації. Він буде знаходитись в обласному «ПАДІЮНІ» в Ужгороді.

Це Суспільному Закарпаття підтвердили два джерела.

Головна сімейна лікарка міста Тетяна Козак сказала кореспондентам, що там працюватиме мобільна бригада Ужгородського центру первинної медико-санітарної допомоги.

«У суботу та неділю наша бригада буде вакцинувати людей, які записалися через «Дію», які будуть іти в живу чергу CoronaVac-ом. Вакцинація у нас починається більш швидкими темпами, вакцина постійно поступає, тобто перебоїв з вакцинами вже нема. Тобто, всі охочі будуть вакцинуватися», — розповіла Тетяна Козак.

Заступниця директора «Падіюну» Галина Пендерецька у коментарі Суспільному Закарпаття розповіла: вакцинація буде відбуватися у фоє на другому поверсі та у великих кабінетах.

Такі центри працюють лише у суботу та неділю. Там щеплюють від коронавірусу тих, хто записався в лист очікування на вакцинацію. Почали відкривати такі центри в Україні з 29 травня. Цими вихідними працювали 50, у 16-ти областях. На Закарпатті масового центру вакцинації ще не відкривали.

Коментар
05/08/2021 Четвер
05.08.2021
04.08.2021