В Мукачеві завершили реконструкцію нового відділення невідкладних станів

11 Червня 2021, 14:15
Нове відділення невідкладних станів у Мукачеві 333
Нове відділення невідкладних станів у Мукачеві

Завершено реконструкцію цокольного поверху хірургічного корпусу лікарні святого Мартина під відділення невідкладних станів. 

Про це повідомлояє Мукачівська міська рада.

Проведено перепланування приміщень, замінено комунікації, закуплено нові меблі та медичне обладнання. Тут є кабінет комп’ютерної томографії, ангіографії, МРТ, рентген-діагностики, мала операційна для проведення первинних хірургічних втручань, а також зала для очікування, оглядова кімната та санвузли - загалом близько 15 кабінетів для діагностики та надання невідкладної допомоги пацієнтам. У відділенні хворі зможуть перебувати протягом доби, спеціальний павільйон побудували для заїзду швидкої. На реконструкцію відділення невідкладних станів виділили майже 7,5 мільйонів гривень. Об’єкт готовий до здачі в експлуатацію, - каже начальник управління будівництва та інфраструктури Михайло Желізник, найближчим часом також проведуть благоустрій території.

Читайте також: В Мукачівський лікарні встановили нову кисневу станцію

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

 

 

Коментар
19/06/2021 Субота
19.06.2021
18.06.2021