стрічка

Медикам Радивилівської лікарні виплатили заборговану зарплатню

10 Червня 2021, 09:36
Медикам Радивилова виплатили заборговану заробітну плату 419
Медикам Радивилова виплатили заборговану заробітну плату

Радивилівській лікарні виплатили 400 тисяч гривень заборгованості.

У Дубенському районі 9 червня на засіданні обговорили погашення заборгованості по виплаті заробітної плати. Про це повідомляють у Дубенській РДА.

Питання боргу по Радивилівській райлікарні закрили. Станом на 1 червня борг в сумі 437 тисяч гривень погасили. Заборгованість виникла у зв’язку із процедурними моментами у підписанні пакетів медичних послуг НСЗУ, таке питання виникало по багатьох медзакладах країни. На сьогодні тут не виплаченими залишаються лише «лікарняні» за квітень-травень, які здійснює Фонд соціального страхування», — каже Тарас Чигринюк, заступник голови райдержадміністрації. 

Підприємство «Мирогощанський аграрій» виплачує борг поступово, згідно з напрацьованим підприємством спільно з районною тимчасовою комісією графіку. Так, приміром, за період з 1 червня сума боргу складала 138,4 тисячі гривень. Станом на 8 червня — 118,4 тисячі гривень.

Повну суму боргу на підприємстві планують виплатити до кінця червня.

Читайте також:  У Дубні хочуть відремонтувати приймальне відділення міської лікарні

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021
22.09.2021