стрічка

Хлопцю з Рівненщини, в якого влучила блискавка, пересадять шкіру

25 Квітня 2021, 11:21
687

У селі Сновидовичі на Сарненщині від удару блискавки постраждали двоє людей – 31-річний чоловік та 15-річний юнак.

Про це повідомляє Радіо трек.

Нині15-річний Олексій Ярисалов перебуває в Рівненському обласному опіковому центрі. 23 квітня підлітка в медзаклад доправили з районної лікарні. Під відділенням чергує матір. Розповідає, син допомагав двом старшим знайомим садити малину на полі. Налетіла стихія, всі вирішили їхати підводою додому.

«Малий збирався залазити на воза. У цей момент вдарила блискавка. Їх порозкидало, кінь на смерть відразу. Малого вдарило в голову», — розповідає матір Ірина Ярисалова.

Першим до тями прийшов чоловік, якого відкинуло ударом. Зателефонував рідним Олексія. До приїзду батьків хлопчик уже прийшов в себе, але був у шоковому стані.

«Він постійно повторював: «Мамо, я живий?» Так, «кажу живий, все буде добре!» Я ще не бачила обсягів обпалення шкіри, був шокований, він не розумів, не відчував болю, нічого…», — згадує жінка.

31-річному чоловіку з компанії блискавка обпекла руку. А юнаку завдала найскладніших травм.  У неповнолітнього вражені верхні та нижні кінцівки. Загальна сума опіків – 35%. Пацієнт нині знаходиться в середньому ступені тяжкості, стабільний.

«На його користь грає молодий вік», – додав лікар опікового центру Олександр Гузоватий.

Загрози життю немає. Олексій вже переніс одну пересадку шкіри. На понеділок, 26 квітня призначена друга операція. 

Читайте також: Волинянка рятує сина від саркоми: потрібно 120 тисяч євро

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
21/01/2022 П'ятниця
21.01.2022
20.01.2022