Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Коронавірус на Рожищенщині: у яких установах та населених пунктах хворіли найбільше

16:16 15.04.2021
453

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили стан епідемічної ситуації на території Рожищенської громади.

За словами завідувача Рожищенського районного лабораторного відділення Миколи Демидюка, минулого року основна їхня робота направлена на заходи, спрямовані запобіганню поширення й локалізації пандемії COVID-19. Про це йдеться на сайті Рожищенської громади.

З 12 тижня цього року почалося збільшення кількості хворих по всьому колишньому районі, а особливо – у Рожищенській громаді.

За весь період епідемічного спостереження на всій території померла 31 людина. Цьогоріч – 9 хворих, з них з Рожищенської громади – 8.

«У 2020-му в районі зареєстрували 677 хворих на коронавірусну інфекцію. Станом на 14 квітня у цьому році в Рожищенській громаді занедужало на ковід 408 місцевих жителів. Найбільше хворих виявили у місті Рожище – 198, у селищі Дубище – 15, у селах Переспа – 21, Топільне – 15, Духче – 12, Носачевичі – 7, Бортяхівка – 5, по 1-3 випадки реєстрували в інших населених пунктах», – повідомив Микола Демидюк.

У 2021 році підвищену захворюваність на COVID-19 зареєстрували на ТзОВ «Цунамі», в міській раді, в Рожищенському управлінні Держпродспоживслужби та ветеринарної лікарні, в ЗОШ № 1.

По кожному спалаху проводили комплекс протиепідемічних заходів, визначали коло контактних осіб, надавали рекомендації для переривання шляхів передачі. Проводили інформування національної поліції, керівників лікувально-профілактичних закладів для вживання необхідних заходів реагування.

Нагадаємо, у 2020 році в деяких освітніх закладах окремі класи переходили на дистанційне навчання у зв’язку із захворюваністю дітей та вчителів. До таких дій змушені були вдатися в ЗОШ №1, №2, №3 міста Рожище, у школах сіл Топільне, Рудка-Козинська, Сокіл, у ветеринарному коледжі і в будинку дитячої творчості.

«Цьогоріч на дистанційне навчання переходили ЗОШ № 1 та № 2 міста Рожище. Достроково на канікули відправляли Рожищенський навчально-реабілітаційний центр», – розповів Микола Демидюк.

Результати епіднагляду за COVID-19 щоденно збирають, аналізують та вносять до електронної інтегрованої системи епідеміологічного моніторингу за інфекційною захворюваністю.

Читайте також: На Волині – майже 400 нових випадків коронавірусу, шестеро людей померли

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
16 травня
Сьогодні
Вчора
14.05.2021
13.05.2021
12.05.2021