Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Розповіли, скільки платитимуть медикам у командах з вакцинації

17:19 03.03.2021
328

Національна служба здоров’я України оприлюднила оголошення про укладення з медзакладами договорів за напрямом вакцинація проти COVID-19. У договорах визначено рівень оплати медикам-виконавцям вакцинації.

Як повідомляють на сайті Національної служби здоров'я України, на першому етапі вакцинації у медичних закладах будуть сформовані мобільні команди.

У перший місяць роботи команди на одну мобільну команду НСЗУ виплачуватиме 8 тис. грн. Ці кошти мають спрямувати для забезпечення готовності до проведення вакцинації.

Далі оплату надавачі послуги будуть отримувати за результатами роботи. Тобто за фактичну кількість провакцинованих осіб: 25 грн за першу дозу введеної вакцини й 60 грн за другу.

Інформацію про здійснену вакцинацію надавачі вноситимуть до електронної системи охорони здоров’я і тільки на підставі цієї інформації НСЗУ здійснюватиме оплату за фактично надані послуги.

Читайте також: У січні в Україні неонатальну допомогу отримали понад три тисячі дітей

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
17 квітня
Сьогодні
Вчора
15.04.2021
14.04.2021
13.04.2021