Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Нацслужба здоров'я платитиме закладам, що вакцинуватимуть від коронавірусу

18:03 21.02.2021
411

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) буде укладати договори із чітко визначеними медзакладами, які відповідають усім вимогам для проведення вакцинації від COVID-19, та сплачуватиме їм за надані послуги.

Це передбачено в Програмі медичних гарантій на 2021 рік окремим пакетом вакцинації від COVID-19, – повідомляють на сайті Центру громадського здоров'я України.

У перший місяць для забезпечення готовності до проведення вакцинації роботи НСЗУ виплачуватиме 8 тисяч гривень на одну мобільну команду медиків. Гроші підуть на закупівлю необхідних розхідних матеріалів та засобів індивідуального захисту.

Далі медичний заклад отримуватиме доплату за фактичну кількість провакцинованих осіб — 25 гривень за першу дозу введеної вакцини та 60 грн за другу. Дані про вакцинацію будуть вноситися до електронної системи охорони здоров’я й тільки на підставі цієї інформації НСЗУ оплачуватиме фактично надані послуги.

Нагадаємо, що на першому етапі вакцинації сформовані мобільні бригади з вакцинації від COVID-19. Мобільна бригада має складатися щонайменше з одного лікаря та двох медичних сестер чи медичних братів, додатково рекомендується залучати особу, яка буде вносити дані в електронну систему охорони здоров’я та/або водія за потреби.

Щоб укласти договір на пакет вакцинації з НСЗУ, медичний заклад має відповідати таким вимогам:

  • входити у визначений перелік керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації через розповсюдження COVID-19;
  • забезпечити дотримання холодового ланцюга при транспортуванні та зберіганні вакцин;
  • мати оснащене місце для проведення вакцинації від COVID-19 відповідно до галузевих стандартів;
  • проводити вакцинацію з розділенням потоків пацієнтів і дотриманням правил епідеміологічної безпеки;
  • забезпечити проведення двох раундів вакцинації для кожного пацієнта, якщо це передбачено інструкцією виробника вакцини від COVID-19.

Відповідно до Дорожньої карти вакцинації від COVID-19, затвердженої Міністерством охорони здоров’я України, спершу мобільні команди виїжджатимуть до колективів медиків, зокрема тих, які працюють у закладах, що надають медичну допомогу пацієнтам із коронавірусною хворобою, працівників соціальної сфери, освітян, військовослужбовців тощо.

Читайте також: Українці в Польщі зможуть безплатно вакцинуватись від коронавірусу

Вакцинація проти COVID-19 для тих, хто хворів: чи варто робити щеплення

Українців вакцинуватимуть у п’ять етапів, охочим треба реєструватися в «Дії»

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
7 березня
Сьогодні
Вчора
05.03.2021
04.03.2021
03.03.2021