стрічка

У Вараському районі виявили порушення у реабілітаційному центрі

06 Лютого 2021, 10:53
442

На Рівненщині тривають перевірки пансіонатів для громадян похилого віку, будинків-інтернатів для осіб з інвалідністю, реабілітаційних центрів для нарко- та алкозалежних.

У складі мобільних груп поліцейські спільно із працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій та соцзахисту, охорони здоров’я та Держпраці здійснюють перевірку суб’єктів господарювання та установи, у сфері володінні або користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Ці групи стежать за дотриманням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, – повідомляють на сайті ГУНП у Рівненській області.

«За результатами поки що 18 із перевірених таких приватних закладів утримання осіб проти їх волі наразі не виявлено. Однак, п’ять із них працювали без відповідних ліцензій: по два – у Рівненському та Вараському районах та один — у Дубенському. Всі матеріали за цими фактами зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Спільно із органами соцзахситу та охорони здоров’я ми проводитимемо подальшу перевірку, за результатами якої вживатимуться заходи реагування», – повідомив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький під час брифінгу.

Як додав заступник керівника поліції області, поліцейські також з’ясовують інформацію щодо осіб похилого віку, зокрема щодо скарг на заклад, де вони перебувають, скільки їх надходило і якого характеру. Також відстежують майновий стан громадян на предмет законного утримання і перебування у пансіонатах, будинках для людей похилого віку та осіб з інвалідністю тощо.

Перевірки триватимуть до 15 квітня.

Читайте також: Луцька лікарня отримала статус «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта»

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
25/05/2022 Середа
25.05.2022
24.05.2022