Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На «гарячу лінію» Рівненщини надійшло 18 тисяч дзвінків, половина – про COVID-19

17:36 21.01.2021
676

Консультації, допомога, скарги, пропозиції та благодійність – саме такі дзвінки найчастіше надходять на гарячу лінію Рівненської ОДА з протидії поширенню коронавірусу.

Про це повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

Загалом за минулий рік фахівці контактного центру прийняли 26 519 дзвінків від мешканців Рівненщини. З них 8 200 – це звернення з Урядової гарячої лінії, ще 18 319 звернень надійшло на обласну «гарячу лінію».

Варто зазначити, що більша половина дзвінків стосувалася запитань та роз’яснень про COVID-19.

Як розповів директор обласного контактного центру Рівненської ОДА Василь Курилас, у перші дні роботи кількість телефонних звернень щодня збільшувалась. А нині комунікація з мешканцями добре налагоджена.

«2020 рік був наповнений щоденними викликами та перешкодами. Наші фахівці намагались вчасно реагувати та підлаштовуватись під сучасні реалії. З початку пандемії люди були не дуже обізнаними про COVID-19 і з кожним днем ми фіксували збільшення дзвінків. Тож наші фахівці пройшли спеціальне навчання, щоб бути компетентними у всіх питаннях та якісно консультувати дозвонювачів», – зазначив Василь Курилас.

За його словами, спочатку до роботи кол-центру долучали навіть медиків, щоб встигати опрацьовувати звернення у цілодобовому порядку. Саме завдяки цьому вдалось забезпечити максимальне інформування населення.

Так, спочатку найбільше дзвінків стосувалися наявності медичних масок, дезінфікуючих засобів та лікувальних препаратів в аптеках Рівненщини, а також профілактики COVID-19, роботи медичних закладів та роз’яснень умов карантину.

Частими були й питання соціального характеру. Зокрема, як можна отримати матеріальну допомогу, хто може бути забезпечений продуктовими наборами, як подати документи в центр зайнятості.

Нині найбільшу частку серед зареєстрованих звернень у тематичній структурі складають питання: комунального господарства, соціального захисту, охорони здоров’я, транспорту та зв’язку, законності та правопорядку.

Нагадаємо, оновлений номер «гарячої лінії» МОЗ щодо питань COVID-19 – 0800 505 201.

Номер телефону обласного контактного центру – 0 800 60 20 19.

Окрім дзвінків можна також надсилати звернення на електронну пошту 400800@ukr.net.

Фахівці центру не лише фіксують звернення, а й визначають виконавця з подальшим контролем, здійснюють зворотній зв’язок із заявниками та надають необхідну допомогу.

Читайте також: На Рівненщині виявили 251 нового хворого на COVID-19, одна людина померла

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
3 березня
Сьогодні
Вчора
01.03.2021