Спростували фейк, що медсестра, якій дали вакцину від коронавірусу померла

24 Грудня 2020, 17:49
2707

У мережі активно поширюють інформацію, що медсестра Тіффані Довер, якій вкололи вакцину від коронавірусу померла.

Насправді це фейк, його спростували на сторінці По той бік новин у мережі.

Насправді медсестра, якій вкололи вакцину, жива і почувається добре. Вона знепритомніла через певну особливість її організму, не пов’язану зі щепленням.

Уявіть: в лікарні Чаттануга, штат Теннесі, США, зібралися журналісти та оператори. Головній медсестрі Тіффані Довер демонстративно перед камерами роблять щеплення від COVID-19 вакциною Pfizer/BioNTech.

За кілька хвилин, просто під час пресконференції, медсестра відчуває слабкість і каже: «Вибачте, у мене справді запаморочення». І одразу непритомніє. Не дивно, що після цього в інтернеті розповзлися чутки, що Довер померла. Як доказ наводять її сторінки в Facebook та Instagram, де вона вже кілька днів нічого не постила. І звісно — у всьому звинувачують вакцину.

Це фейк. Довер жива і чудово почувається. 17 грудня вона отримала свою першу дозу вакцини проти COVID-19. 21 грудня головна медсестра вже вийшла на свою зміну в лікарні, де її зі словами підтримки зустріли численні колеги.

У маніпулятивних відео показують тільки момент, коли вона опускається на підлогу. Хоча коли вона прийшла до тями і встала на ноги, то пояснила журналістам, що у неї є особливість, яка може миттєво спричинити зомління навіть через незначний біль.

«Для мене це звично. Зараз я чудово почуваюся», – сказала вона журналістам.

Пізніше в лікарні уточнили, що медсестра Тіффані Довер цінує турботу, яку проявили до неї. Однак просить не втручатися у її життя та життя її родини.

У Центрі з контролю та профілактики захворювань США пояснюють, що синкопальний стан (непритомність) – це тимчасова втрата свідомості, спричинена зменшенням припливу крові до мозку. Хоча непритомність має різні можливі причини, як правило, вона спричиняється болем або тривогою. Іноді люди зомлівають після щеплення.

Читайте також: Спростували фейк, що вакцинація спричиняє безпліддя у жінок

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
20/04/2024 П'ятниця
19.04.2024