Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Формують конкурсну комісію, яка обиратиме директора лікарні в Нововолинську

15:37 28.11.2020
500

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголосив про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня».

Про це повідомляють на сайті Нововолинської міськради.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» входять у рівній кількості: представники органу управління; представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу; представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до виконавчого комітету Нововолинської міської ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення, а саме до 8 грудня 2020 року

Документи приймаються за адресою: 45400, м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, кабінет 302. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 3-14-32.

Читайте також: Міський голова Нововолинська відвідав місцеву лікарню

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
18 січня
Сьогодні
Вчора
16.01.2021
15.01.2021
14.01.2021