Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Волині амбулаторії отримали 40 нових автомобілів

17:45 19.11.2020
507

Сільська медицина Волині укомплектована ще 40 транспортними засобами.

Про це повідомляють на сайті Волинської ОДА.

Службовий автотранспорт для медичних працівників придбаний за рахунок субвенції з державного бюджету. Сьогодні, 19 листопада 2020 року, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко оглянув транспортні засоби, після чого 40 автомобілів попрямували у сільські населені пункти області, аби забезпечувати доїзд сімейних лікарів до пацієнтів. Надходження ще 7 автомобілів очікується.

Сучасні автомобілі марки Reno Duster закуплені за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості. Загальна вартість придбаних автомобілів становить 19,7 мільйона гривень. Відтак, завдяки спецтранспорту, сімейні лікарі зможуть надавати медичну допомогу жителям сіл більш оперативно.

На думку голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, отримати 40 автомобілів для регіону – це суттєва підтримка держави на розвиток сільської медицини. І це вкотре підтверджує, що в країні велика увага приділяється вдосконаленню системи охорони здоров’я.

«Мені приємно констатувати той факт, що волинська медицина все більше розвивається, розбудовується медична інфраструктура, а лікувальні заклади оснащуються новим обладнанням і транспортом. У цивілізованій країні медицина повинна бути якісна і доступна незалежно від місця проживання. І в селі, і в місті люди повинні отримувати висококваліфіковану медичну допомогу», – зауважив очільник області.

Днями медики отримали 7 службових автомобілів в рамках реалізації субпроєкту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

«Вітаю усіх, і медиків, і пацієнтів, яких будуть обслуговувати ці автомобілі. Дякую усім за скоординовану та успішну проведену роботу і бажаю головного – здоров’я», – сказав Юрій Погуляйко.

Читайте також: В Україні 90% смертей трапляється через неінфекційні хвороби, – Уляна СупрунПідписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
29 листопада
Сьогодні
Вчора
27.11.2020
26.11.2020
25.11.2020