Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Волинській інфекційній лікарні немає вільних місць для хворих на COVID-19, що потребують кисневої терапії

11:44 30.09.2020
537

У Волинській інфекційній лікарні нині є 15 ліжкомісць із перебійною подачею кисню, станом на 29 вересня усі вони зайняті.

Про це повідомляють на сайті Суспільного.

Недужих, які потребують кисневої терапії медзаклад прийняти поки не може.

Загалом в медзакладах області діють 450 кисневих точок. Зі слів виконувачки обов'язків начальника обласного управління охорони здоров'я Людмили Тимощук, цього замало. Нині усі лікарні на Волині потребують додаткових ліжкомісць із перебійною подачею кисню.

Щоб на 80% забезпечити заклади області можливістю надавати кисневу терапію, потрібно 21 мільйон гривень, каже Людмила Тимощук. Зараз у частині лікарень встановлюють додаткові кисневі точки.

«Монтажні роботи проводяться у Луцькому районі, у Нововолинській, у Любомльській лікарні, у Ковельському МТМО, Володимир-Волинський закінчує. Маневичі – на стадії розробки. Ківерці шукають спонсорів, якщо не підуть кошти», – каже т. в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА.

В обласній клінічній лікарні лишилося 10 вільних кисневих точок. 76 місць для пацієнтів з коронавірусом - зайняті. Є ще майже сотня, каже керівник лікарні Олександр Дудар. З його слів нині усі кисневі точки лікарні максимально завантажені.

«Ми не можемо собі дозволити класти пацієнтів на ліжка, які не забезпечені киснем, оскільки ми приймаємо найважчих пацієнтів із пневмоніями й вони у секунду можуть з кисненезалежних стати киснезалежними. 55 пацієнтів на сьогодні у нас киснезалежні», – розповів Олександр Дудар.

Зараз у лікарнях області є 1058 ліжок для пацієнтів, хворих на COVID-19. Зі слів керівниці обласного управління охорони здоров’я Людмили Тимощук, майже половина з них - зайняті. Орієнтовно на 90 % заповнені місця в обласній інфекційній лікарні.

«Є випадки практично в будь-яких установах, закладах: приватних, державних. Багато захворювань серед медичних працівників. Як правило, більше це молодший, середній персонал. Заклади освіти, державні структури. І навіть серед пенсіонерів і непрацюючих є випадки», – розповів начальник міського управління освіти Володимир Лотвін.

Читайте також: На Волині у 147 осіб виявили коронавірус, двоє людей померло

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 жовтня
Сьогодні
Вчора
18.10.2020
17.10.2020