Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Міністр Максим Степанов у центрі
Міністр Максим Степанов у центрі

Готовий довірити своє життя лікарям Рівного, – міністр охорони здоров'я

15:23 01.08.2020
360

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов побував у Рівненській міській лікарні та залишився задоволений побаченим.

1 серпня, міністр відвідав два медичних заклади в Рівному – станцію екстреної медичної допомоги та Рівненську міську лікарню, де ознайомився з роботою відділень. Максим Степанов відвідав терапевтичні відділення, інтенсивної терапії, радіології. Він спілкувався з керівником лікарні Євгеном Кучеруком, персоналом закладу та пацієнтами. Запитував про самопочуття останніх.

Також міністр відвідав музей лікарні, де вручив Кучеруку квіти. Медичні сестри під час діалогу з міністром розповіли про розмір своєї зарплати. Вона складає 4,5 тисячі гривень разом з усіма доплатами без доплат за роботу з пацієнтами з коронавірусом. Міністр у відповідь проінформував про заплановане підвищення заробітних плат з 1 вересня.

Оцінюючи якість надання медичної допомоги в закладі, міністр висловив задоволення послугами та кваліфікацією лікарів міської лікарні. Сказав, що готовий довірити їм своє життя і здоров'я.

Читайте також: Від коронавірусу помер 40-річний чоловік з села Дядьковичі


Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 серпня
Сьогодні
Вчора
12.08.2020