Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Будівництво амбулаторії у Шацькому районі – на стадії завершення

10:21 31.07.2020
411

Щотижня заступник голови райдержадміністрації Володимир Самусєв здійснює робочі поїздки, аби проінспектувати хід будівельних робіт об’єктів, що здійснюються в Шацькому районі в рамках ініціативи Президента України «Національна програма «Велике будівництво».

Нагадаємо, що у селі Піща будуються два об’єкти, які здійснюються з ініціативи президентського великомасштабного проєкту «Велике будівництво».
Зокрема, проєкт «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Піща, вул. Центральна, 84 Шацького району Волинської області», та «Нове будівництво амбулаторії в селі Піща», повідомляє Шацька РДА.

Замовником даного проєкту виступає Волинська обласна державна адміністрація.

Будівельні роботи здійснювало ТОВ «Шинака-Україна».

У 2020 році на співфінансування з місцевого бюджету на будівництво медичного закладу виділено 70 тисяч грн. На даний час об’єкт знаходиться на стадії завершення (на 95 % готовий до експлуатації).

Завезено частково медичне обладнання. Потребує ще будівельних робіт покрівля амбулаторії та проведення благоустрою території медичного закладу.

Читайте також: Українські породіллі отримають 5 тисяч гривень замість «пакунку малюка»Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Тоня

21:28 03.08.2020

В новій амбулаторії і лікарям буде краще працювати і пацієнтам лікуватись. В нас часто по селах медицина в такому стані, що добре як стіни не валяться, а тут все має нарешті бути зручно і сучасно. Чекаємо завершення 5% робіт!

14 серпня
Сьогодні
Вчора
12.08.2020