Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Волині соціальні працівники отримали допомогу від ЮНІСЕФ
На Волині соціальні працівники отримали допомогу від ЮНІСЕФ

На Волині соціальні працівники отримали допомогу від ЮНІСЕФ

17:48 30.07.2020
145

Міністерство соціальної політики, Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та громадська спілка «Українська мережа за права дитини» передали засоби індивідуального захисту для соціальних працівників Волинської області. Вантаж надійшов 30 липня.

Про це повідомляють на сайті Волинської обласної державної адміністрації.

Допомога надається у рамках спільного проекту «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19», задача якого – посилити систему соціального захисту дітей та їхніх сімей в умовах пандемії.

Засоби індивідуального захисту для безпечної роботи із сім’ями та дітьми під час COVID-19 отримають 295 фахівців із соціальної роботи та спеціалістів служб у справах дітей Волинської області. Кожен набір розрахований на 2 місяці використання і містить медичні маски, нітрилові рукавички, антисептик та бахіли.

Відсутність засобів індивідуального захисту для соціальних працівників ускладнювала моніторинг вразливих сімей, куди через пандемію з інтернатних закладів повернулися 42 тисячі дітей. Крім медичного захисту, проект надаватиме також професійну підтримку для соціальних працівників та гуманітарну допомогу сім’ям, відповідно до індивідуальних потреб.

Окрім Волинської області, проект діє у Дніпропетровській, Полтавській, Миколаївській та Харківській областях. Під час проекту навчальну підтримку отримають більше 600 фахівців, під соціальним супроводом яких перебуватиме 5000 сімей, в які повернулися діти з інтернатів.

Найкращі практики реінтеграції дітей у сім’ї, напрацьовані в ході проекту у регіонах, планують розширити на всю Україну.

Читайте також: У Луцькому пологовому можна отримати безкоштовні медичні послуги

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 серпня
Сьогодні
Вчора
12.08.2020