Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Українські породіллі отримають 5 тисяч гривень замість «пакунку малюка»

17:17 30.07.2020
172

Замість «пакунку малюка» батьки зможуть отримати цільову грошову компенсаційну виплату у розмірі 5 тисяч гривень.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 29 липня, – пише Українська правда.

Проєкт розроблено за ініціативою Міністерства соціальної політики. Він діятиме протягом 2020-2021 років.

«Пакунки, які ще залишилися в регіонах будуть роздані породіллям. Далі, фактично при народженні дитини, будуть видаватися картки із 5 тисячами гривень для закупівлі дитячих товарів замість “пакунку малюка”, який за словами породіль не завжди відповідав потребам та побажанням. Тому зараз вони зможуть самостійно закуповувати товари на повну суму, яку передбачає бюджет», – зазначає прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Проєкт передбачає, що громадянам, у яких народилась дитина, буде видана соціальна картка у «ПриватБанку» зі спеціальними режимом використання.

«Батьки дитини можуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль», – зазначає міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Передбачається, що до реалізації проєкту будуть залучені заклади роздрібної торгівлі, які також будуть забезпечувати цільове використання коштів грошової компенсації.

Читайте також: Високі чоловіки частіше заражаються коронавірусом – фейк

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 серпня
Сьогодні
Вчора
12.08.2020