Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рівненській обласній лікарні хочуть присвоїти ім'я заслуженого лікаря

09:12 04.07.2020
249

З пропозицією присвоїти медзакладу ім’я знаного хірурга до Рівненської обласної ради звернулася Асоціація ортопедів-травматологів Рівненщини.

Її обговорили під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Геннадія Шевченка. Про це інформують у пресслужбі Рівненської обласної ради.

Як йдеться в листі, Юрій Семенюк зробив величезний внесок у розвиток обласної лікарні та всієї ортопедо-травматологічної та хірургічної служби області. Зокрема, був один із творців нового методу оперування - лапароскопічної холецистектомії. Доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України.

Свій професійний шлях він розпочинав у Рівненському обласному онкологічному диспансері, а з 1979 року незмінно працював на різних посадах в обласній лікарні. У 2000 році очолив цей заклад. За п’ять років, упродовж яких Юрій Семенюк був головним лікарем РОЛ, лікарня стала клінічним закладом та вийшла на вищий рівень діагностично-лікувального процесу. Крім того, з 1995 року він був головним хірургом Рівненського обласного управління охорони здоров’я. Отримав низку високих державних та професійних нагород, серед яких ордени «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, Почесні грамоти Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Юрій Семенюк був депутатом Рівненської обласної ради чотирьох скликань (1990 – 2006 р.р.). Очолював постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров'я материнства та дитинства.

Пішов з життя 2013 року через хворобу.

Члени комісії підтримали пропозицію, висловлену у зверненні, та рекомендували обласній лікарні та Асоціації ортопедів-травматологів Рівненщини провести громадські слухання з даного питання. А також надалі звернутися до голови Рівненської обласної ради з проханням після надходження всіх необхідних документів внести відповідне подання на розгляд сесії обласної ради.

Читайте також: Рівняни отримали державні нагороди з нагоди Дня Конституції України




Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 серпня
Сьогодні
Вчора
12.08.2020