Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинська обласна інфекційна лікарня
Волинська обласна інфекційна лікарня

Медзаклади Волині отримали майже 52 мільйони гривень за лікування пацієнтів з коронавірусом

09:03 30.06.2020
243

За надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього медичні заклади Волині отримали від Національної служби здоров'я України понад 51,7 млн грн.

Про це повідомляють у пресслужбі НСЗУ.

З початку дії Програми медгарантій у повному обсязі НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Волині понад 465,5 млн грн

Із загального бюджету за надання спеціалізованої медичної допомоги 45 закладам Волинської області Національна служба здоров’я України виплатила понад 373,4 млн грн; за надання екстреної медичної допомоги виплачено майже 40,4 млн грн.

«Західний міжрегіональний департамент опікується 477 закладами охорони здоров’я восьми областей – Львівської, Рівненської, Волинської, Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької. За квітень-червень за надання послуг за Програмою медичних гарантій спеціалізованим медзакладам цих областей виплатили 3,6 млрд грн. Центри екстреної медичної допомоги отримали 411 млн грн», – повідомила директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар'яна Возниця.

Читайте також: «Екстренка» Волині отримала 3,6 мільйона гривень за пацієнтів з коронавірусом

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та слідкуйте за телеграм каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
5 липня
Вчора
03.07.2020
02.07.2020