Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Для трьох амбулаторій Шаччини закуплять телемедичне обладнання
Для трьох амбулаторій Шаччини закуплять телемедичне обладнання

Для трьох амбулаторій Шаччини закуплять телемедичне обладнання

16:27 26.06.2020
153

На розвиток сільської медицини Шацького району спрямують кошти із районного бюджету.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики підтримала проєкт розпорядження голови ОДА про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік, повідомляють у Волинській обласній раді.

Зміни обумовлені передачею цільових субвенцій на співфінансування об’єктів та заходів, що здійснюються за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості.

Пропонується збільшити доходи загального фонду обласного бюджету на загальну суму 1 114 092 гривні, у тому числі за рахунок інших субвенцій:

- з Шацького районного бюджету загальним обсягом 353 600 гривень, з них на співфінансування заходів:

- придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. 50 років Перемоги, 53, смт Шацьк Шацького району (9 900 гривень);

- придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Незалежності, 17, с.Піща Шацького району (9 900 гривень);

- придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Калініна, 166, с.Пульмо Шацького району (9 900 гривень);

- на капітальний ремонт Пульмівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Незалежності, 169, с.Пульмо, Шацького району (323 900 гривень).

Читайте також: Копачівська громада отримала благодійну допомогу на понад 17 тисяч гривень

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Також пропонуємо пройти опитування, скільки часу вам довелося чекати результатів ПЛР-тестування на коронавірус

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
5 липня
Вчора
03.07.2020
02.07.2020