Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Чи оздоровлюватимуть рівненських дітей цьогоріч

18:19 22.05.2020

Попри коронавірус, попит на оздоровлення дітей на Рівненщині є, до відділів соцзахисту населення надійшло вже понад 1500 заяв від батьків.

Своєю чергою санаторно-оздоровчі заклади готові прийняти юних відпочивальників. Ситуацію з оздоровленням обговорили у Рівненській ОДА.

«Відкриття оздоровчого сезону на Рівненщині відбудеться після пом’якшення карантину, про яке наразі не йдеться. Адже спаду захворюваності на COVID-19 не спостерігається, навпаки є збільшення динаміки», – звернувся голова Рівненської ОДА Віталій Коваль до керівників оздоровчих закладів під час наради.

Тому в області будуть шукати шляхи підтримки оздоровчих закладів. Зокрема, керівники закладів пропонували прийняти програму підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази, адже область лідирує серед інших регіонів за народжуваністю та великою кількістю дітей, є чимало й пільгових категорій, що потребують оздоровлення. Інші пропозиції стосувалися відновлення проведення педагогічної практики у відпочинкових закладах, включення їх до туристичної інфраструктури, зменшення плати за оренду землі.

Віталій Коваль доручив зібрати усі пропозиції для подальшого опрацювання з метою поліпшення роботи закладів.

Нагадаємо, у 2019 році оздоровлено близько 20 тисяч дітей. Торік виділили з обласного бюджету 7,5 мільйона гривень, з місцевих – 4,6 мільйона гривень. Цьогоріч область спрямувала 8 мільйонів гривень. Органи місцевого самоврядування прийняли рішення про виділення 2,5 мільйона гривень субвенції.

Читайте також: У Рівному на коронавірус захворіли майже 40 медиків міської лікарні

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та слідкуйте за телеграм каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
30 травня
Вчора
28.05.2020
27.05.2020