стрічка

Що роблять у Луцьку для боротьби з коронавірусом

03 Квітня 2020, 12:15
Що роблять у Луцьку для боротьби з коронавірусом 438
Що роблять у Луцьку для боротьби з коронавірусом

У рамках впровадження протиепідемічних заходів та боротьби із коронавірусом, медичні заклади міста отримають ще три тисячі антисептиків.

Про це говорили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Пишуть на сайті міськради.

Окрім того, у лікувальні заклади міста надійшла благодійна допомога: рукавички, респіратори, костюми біозахисту, бахіли, захисні щитки, засоби дезінфекції.

До Луцька з-за кордону повернулося 242 особи, контроль за дотриманням умов карантину яких проводить поліція. Протягом доби сімейні лікарі обстежили 312 випадків захворювань на ГРВІ, з яких 159 – у дорослих, 153 – у дітей.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт наголосив, що введення жорстких карантинних заходів та контроль їх дотримання є обов’язковою умовою уникнення масового поширення захворювань на COVID-19.

Для цього у Луцьку щодня проводиться контроль та патрулювання міста силами поліції та департаменту муніципальної варти. Повідомляють, що серед 22 перевірених суб’єктів підприємницької діяльності порушення умов карантину виявили лише у трьох випадках.

Проводиться патрулювання також парків, дворів, дитячих майданчиків. Результати перевірок свідчать про значне зменшення скупчень дітей на вулиці.

Продовжують дезінфікувати під’їзди багатоквартирних будинків у Луцьку. Житлово-комунальні підприємства протягом доби обробили 579 під’їздів.

В умовах карантину важливою є діяльність управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яке й надалі працює з сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах. Працівники управління проводять адресне відвідування таких сімей із врученням продуктових наборів. Актуальним нововведенням стала можливість онлайн-консультації у психолога.

Читайте також: Уряд розширив список установ, які можуть працювати під час карантину

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та слідкуйте за телеграм каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021
22.09.2021