Держава і бізнес співпрацюватимуть у боротьбі з коронавірусом

19 Березня 2020, 18:49
935

Міністерство охорони здоров'я посилює співпрацю з фармацевтичним бізнесом, щоб ефективніше протистояти коронавірусу.

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець налаштований посилювати співпрацю Уряду та фармацевтичних компаній задля боротьби з коронавірусом. Зокрема це стосується спрощення процедури реєстрації  антисептичних та стерилізуючих засобів, необхідних для дезінфекції.  Про це Міністр заявив 19 березня під час зустрічі в МОЗ з національними виробниками України. 

Як повідомили представники фармацевтичних компаній у ході зустрічі, зараз в Україні законодавчо заблокована процедура реєстрації антисептичних та стерилізуючих засобів, а саме вони є одним з найдієвіших кроків у протистоянні COVID-19.

«Нам дуже важливо розібратися з тим, чому протягом кількох років в Україні не ухвалено закон, який підтримує національного виробника. Тому що зараз, в умовах боротьби з коронавірусом, ми повинні вживати всіх заходів для захисту українців від інфекції. Нам потрібні швидкі і дієві кроки», – заявив Міністр. 

Крім того, як наголосив Ілля Ємець, співпраця держави та фармацевтичного бізнесу буде вкрай важливою у процесі реформування системи охорони здоров’я України.  

«Оскільки наша мета – запровадження державного медичного страхування, то нам важливо думати про ресурси наповнення страхової медицини не лише з державного бюджету, а й з інших джерел», – резюмував Міністр.

Читайте також: В Україні зловили перших порушників карантину

Коментар
Код блоку:
08/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022