Обстріл Охматдиту: як протистояти російським окупантам

09 Липня 2024, 13:34
Обстріл Охматдиту: як протистояти російським окупантам КОЛОНКА 1634
Обстріл Охматдиту: як протистояти російським окупантам

Росіяни завдали рекетного удару по двох медзакладах Києва: найбільшій дитячій лікарні України «Охмадит» та приватній клініці Isida. 

Загинули медики і пацієнти. Зруйновано лікарні, житло та сотні людських доль. Адекватних українців переповнює злість та бажання помсти.

Отже, що можуть зробити цивільні, які з різних причин не долучились до Сил Оборони:

1. Пам'ятайте, що життя цивільного та життя військового рівноцінні!

2. По можливості максимально допомагайте військовим: донатьте на дрони, РЕБ, зброю. Не відвертайтесь від поранених ветеранів. Якщо у Вас поганий настрій - закиньте на дрони Стерненку, якщо не попустило, - ще раз закиньте.

3. Перестаньте звинувачувати ППО: уявіть, що було б якби усі чи хоча б 50% запущених по нас ракет прилетіли туди, куди їх запустили.

4. Якщо не хочете чи не можете служити, то хоча б не дискредитуйте армію: не поширюйте тік-токи про «безжальну мобілізацію», «величезні втрати», сумні картинки, створені штучним інтелектом, чи іншу «зрадоньку».

Коли щось злободенне дуже сильно вас дістало, то дайте собі відповідь на три питання :

1). Яким чином це допоможе Силам Оборони?

2). Які емоції ця інформація у вас викликає? Якщо розчарування та відчуття безпомічності та занепаду, то утримайтесь.

3) Як би ви на місці росіян відреагували на поширену вами інформацію?

5. По можливості допоможіть тим, хто постраждав від обстілів або хоча б не шкодьте їм.6. Відмовтесь по максимуму від всього російського:

  • перейдіть на українську мову, принаймні в публічному просторі! Не говоріть російською зі своїми пацієнтами та клієнтами навіть російськомовними (колись, нажаль, мова окупантів була стандартом корпоративного спілкування в багатьогх офісах та організаціях). Краще український суржик ніж «літературний русскій язик».

  • Відмовтесь від перегляду тупих болотних серіальчиків про мєнтів, звьозд, та іншого сміття, яке зараз може сунути ютуб, фейсбук та тікток.

  • Не завантажуйте своїм дітям «Машу и Мєдвєдя», «Фіксіков» та іншу продукцію окупантів. Зараз в інтернеті багато якісного українського дубляжу найкращих світових мультиків, фільмів та серіалів

  • Слідкуйте за Тік-Током, в якому можуть сидіти ваші діти: це справжня клоака російського інформаційного лайна та різних ІПСО. Краще видаліться звідти.

  • Забудьте про вєлікую руссую культуру: її наслідки ми бачимо щодня! Накази на пуски ракет по лікарнях віддають люди, в яких було «щаслівоє савєцкоє децтво на добрих савецкіх мультіках, каториє в школє учілі Пушкіна, Талстово і Достоєвскаго і чтілі память Велікай Атечественной Вайни, а сейчас защіщают православниє ценності». Нехай російська культура залишиться для тих, хто її професійно вивчає на академічному рівні, а звичайним людям з непідготовленою психікою вона не потрібна, тим паче дітям.

  •  Якщо у Вас ім'я в соцмережах російською, замініть на українське чи хоча б на англійську транслітерацію.

Почистіть свій фейсбук від корисних ідіотів та відпишіться від груп, які ширять фейки та інформацію, що викликає сильні негативні емоції. Почистіть список друзів. Максимально якісно робіть свою роботу, яку ви повинні виконувати згідно професійних обов'язків: Сили Оборони повинні опиратись на міцний тил!

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром