Панікувати не було часу, або рік життя новонародженої дитини з критично низькою вагою

11 Серпня 2021, 15:00
Олег Огородник з сином 4280
Олег Огородник з сином

Мав написати про це тут ще рік тому, але якось тремтіння рук і сухість в горлі не дали цього зробити.

Рік тому я став татом і моє життя кардинально змінилося.
Син народився із вагою 920 грам на 29 тижні вагітності. Передчасно, дуже неочікувано і рано. Після спілкування із лікарем я почув, що смертність дітей із критично низькою вагою при народженні становить 90% у перші сім діб. Навіть свідоцтво про народження у цей час не видають. Я був у розпачі і мало себе пам‘ятаю у ці дні, але панікувати не було часу, адже необхідно робити усе можливе і неможливе аби бути татом більше ніж сім діб.
Далі 43 дні на штучній вентиляції легень у реанімації, щодень список необхідних ліків та препаратів, щотижня якийсь препарат, якого в Україні суто немає, а кордони закриті через карантин. Все життя пам‘ятатиму кожну людину, яка допомогла мені врятувати сина і він також усіх вас знатиме і пам‘ятатиме. Не тегаю тут у мережі, але у наших серцях та пам‘яті ваші імена у нас назавжди. Дякую, дякуємо…..
Не міг кинути роботу у ті дні, адже потрібні були гроші, а просити у когось фінансової допомоги мені також було незручно.
Запам‘яталося мені одне судове засідання, де я кричав на опонента по справі пояснюючи йому, що: «….дві тисячі гривень аліментів на дитину в місяць, то є така крапля в морі, яку деякі батьки витрачають за годину життя своєї дитини і не ниють при цьому, що працюють на мінімалку і ще батьки на утриманні. Має бути соромно дорослому здоровому мужику жаліти на єдину дитину якихось дві тисячі гривень у місяць. Це смішно і про що тут ще говорити?!» До того батька ці слова тоді не дійшли, він навіть подавав апеляцію…..
Одне із найпоширеніших питань, а де брали гроші і скільки ви потратили на це все?
Були заощадження, які відкладав на придбання власного житла, але толку із житла якщо там не чути дитячого сміху?!
 
Чесно, то після 500 тисяч перестали рахувати…
Ще одне із топових питань, чи немає у сина вад розвитку та ДЦП?
Спершу думали аби вижив, а згодом коли почало усе стабілізовуватися стали переживати за ці речі, але поки єдиною проблемою є легені, вони пошкодженні ШВЛ, однак впевнений, що організм відновиться і позбудеться цих проблем досить швидко.
 
Стосовно розвитку, то малюк повзає, сидить і ходить за одну руку та, зі слів мого друга, скоро буде посилати батька за цукерками, але це не точно...
Якщо вам здавалося, що крайній рік я виглядаю втомленим, пом‘ятим, невиспаним — то це не здається, воно так і є.
Наче все сказав про що мовчав цілий рік.
З Днем Народження!

P.S. Дякую за сина!

Коментарі
22 Січня 2022, 11:27
urenrjrjkvnm
22 Січня 2022, 14:45
urenrjrjkvnm
Коментар
26/05/2024 Неділя
26.05.2024
25.05.2024
24.05.2024